;

Organizues Tualeti

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese tualeti metalik, vjen me nje dizajn teper unik me shtrese mermeri dhe skelet metalik gold, Ideal per mbajtjen e produkteve te kozmetikes, shampot, furcat e dhembeve apo produkte te tjera.Dimensionet: 34.5 x 13 x 7.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuese tualeti metalik, vjen me nje dizajn teper unik me shtrese mermeri dhe skelet metalik gold, Ideal per mbajtjen e produkteve te kozmetikes, shampot, furcat e dhembeve apo produkte te tjera.Dimensionet: 34.5 x 13 x 7.5cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.