;

Hekur Hekurosje Me Avull

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur hekurosje Sokany, Modeli: AJ-2205 Dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave per te bere me te lehte dhe pa mundim kete proces. Ofron mundesine e hekurosjes me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. I pershtatshem per cdo lloje pelhure. Mund te hekurosni edhe perdet. Nxehet dhe eshte gati ne vetem pak sekonda.Kapaciteti i ujit: 250ml Gjatesia e kabellit: 1.9m Buton On/Off Fuqia maksimale: 1200W Portativ cka ju jep mundesine ta merrni dhe perdorni kudo, ne cdo ambient.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur hekurosje Sokany, Modeli: AJ-2205 Dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave per te bere me te lehte dhe pa mundim kete proces. Ofron mundesine e hekurosjes me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. I pershtatshem per cdo lloje pelhure. Mund te hekurosni edhe perdet. Nxehet dhe eshte gati ne vetem pak sekonda.Kapaciteti i ujit: 250ml Gjatesia e kabellit: 1.9m Buton On/Off Fuqia maksimale: 1200W Portativ cka ju jep mundesine ta merrni dhe perdorni kudo, ne cdo ambient.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.