;

Boks Me Bluetooth PK-16

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks Me Bluetooth Modeli: PK-16, 8 inch ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj.Suporton Bluetooth, USB/TF/AUX/BT/FM Diapazoni transmetimit deri ne 10 metra. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 5V e rikarikueshme e cila zgjat per rreth 5 ore. Ne paketim perfshihet nje fishe USB, mikrofon dhe telekomande. Fuqia: 15 W Permasat: 24,5 x 19,2 x 37,5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94469

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks Me Bluetooth Modeli: PK-16, 8 inch ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj.Suporton Bluetooth, USB/TF/AUX/BT/FM Diapazoni transmetimit deri ne 10 metra. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 5V e rikarikueshme e cila zgjat per rreth 5 ore. Ne paketim perfshihet nje fishe USB, mikrofon dhe telekomande. Fuqia: 15 W Permasat: 24,5 x 19,2 x 37,5 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.