;

Boks me Bluetooth PK-15

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth Modeli: PK-15, vjen me nje dizajn elegant portativ me drite Led, extra bass dhe madhesi altoparlanti 8inch. Suporton Bluetooth, Aux, USB, Karten SD dhe Microphone Input. Ideal per festa, karaoke me miqte dhe familjen tuaj. Komandohet me telekomande.Fuqia: 18W Bateria: 1800mAh Permasat: 25 x 20 x 38CM
Sasia
Raporto

Kodi: #94468

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth Modeli: PK-15, vjen me nje dizajn elegant portativ me drite Led, extra bass dhe madhesi altoparlanti 8inch. Suporton Bluetooth, Aux, USB, Karten SD dhe Microphone Input. Ideal per festa, karaoke me miqte dhe familjen tuaj. Komandohet me telekomande.Fuqia: 18W Bateria: 1800mAh Permasat: 25 x 20 x 38CM

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.