;

Boks Muzike Me Bluetooth KTS-1662

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks muzike me Bluetooth Modeli: KTS-1662, Boks portativ 2.5" inch me drite shumengjyreshe Led, ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj. Lidhet me bluetooth, USB, TF Card, TWS, FM radio, MP3,Mbeshtet Karten SD. Lidhje wireless deri ne 10 metra.Bateri polimer litium-jon Kapaciteti: 1200 mAh Koha e punes: 4-6ore
Sasia
Raporto

Kodi: #93358

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks muzike me Bluetooth Modeli: KTS-1662, Boks portativ 2.5" inch me drite shumengjyreshe Led, ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj. Lidhet me bluetooth, USB, TF Card, TWS, FM radio, MP3,Mbeshtet Karten SD. Lidhje wireless deri ne 10 metra.Bateri polimer litium-jon Kapaciteti: 1200 mAh Koha e punes: 4-6ore

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.