;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth Modeli: TG104, Vjen me dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete ne plazh, kamping, piknik etj, Rezistent ndaj ujit. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Kapaciteti i baterise: 1200mAh Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e degjimit/bisedimit: 2-4 ore Frekuenca: 70Hz-20KHz Permasat: 71 x 72 x 151mm
Sasia
Raporto

Kodi: #93357

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth Modeli: TG104, Vjen me dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete ne plazh, kamping, piknik etj, Rezistent ndaj ujit. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Kapaciteti i baterise: 1200mAh Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e degjimit/bisedimit: 2-4 ore Frekuenca: 70Hz-20KHz Permasat: 71 x 72 x 151mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.