;

Smartwatch H32

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch H32, me nje dizanj sportiv kaq te bukur te papershkrueshme nga uji, perfekte per doren tuaj.Vjen me funksionet e nje Smartbrandi fale te cilit ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth V5.0 ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet, mesazhet qe ju vijne, kalendarin, te gjeni telefonin tuaj etj. I pajisur edhe me alarm, kalendar, kronometer, ekran me prekje. Kapaciteti i baterise: 200mAh Jetegjatesia e baterise: 7 dite Ekrani: 1.28inch Rezolucioni: 240 x 240pixel Perputhshmria: me Android 4.4+ dhe IOS 9.0+ Permasat e ores: 46 x 46 x 11mm
Sasia
Raporto

Kodi: #93225

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch H32, me nje dizanj sportiv kaq te bukur te papershkrueshme nga uji, perfekte per doren tuaj.Vjen me funksionet e nje Smartbrandi fale te cilit ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth V5.0 ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet, mesazhet qe ju vijne, kalendarin, te gjeni telefonin tuaj etj. I pajisur edhe me alarm, kalendar, kronometer, ekran me prekje. Kapaciteti i baterise: 200mAh Jetegjatesia e baterise: 7 dite Ekrani: 1.28inch Rezolucioni: 240 x 240pixel Perputhshmria: me Android 4.4+ dhe IOS 9.0+ Permasat e ores: 46 x 46 x 11mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.