;

Smartwatch XO-H80(S)

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch XO-H80(S), Dizajn sportiv kaq i bukur dhe teper elegant. Me ekran me rezolucion te larte full touch 1.69inch. Pervecse tregon oren, lidhet me Bluetooth me telefonin tuaj dhe kryen gjithe funksionet e tij, si: tu pergjigjeni telefonatave, t'ju vijne mesazhe/notification nga fb/instagram, rezistent ndaj ujit. Gjithashtu mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin, rrahjet e zemres. Vjen me rrip silikoni qe pershtatet teper lehtesisht ne dore, se bashku me fishen USB per karikim.Kapaciteti i baterise: 180mAh Lidhje me Bluetooth 5.0 Permasat: 43.6 x 36 x 9.4mm Perputhet me sistem Android4.4 dhe IOS9.0
Sasia
Raporto

Kodi: #93224

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch XO-H80(S), Dizajn sportiv kaq i bukur dhe teper elegant. Me ekran me rezolucion te larte full touch 1.69inch. Pervecse tregon oren, lidhet me Bluetooth me telefonin tuaj dhe kryen gjithe funksionet e tij, si: tu pergjigjeni telefonatave, t'ju vijne mesazhe/notification nga fb/instagram, rezistent ndaj ujit. Gjithashtu mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin, rrahjet e zemres. Vjen me rrip silikoni qe pershtatet teper lehtesisht ne dore, se bashku me fishen USB per karikim.Kapaciteti i baterise: 180mAh Lidhje me Bluetooth 5.0 Permasat: 43.6 x 36 x 9.4mm Perputhet me sistem Android4.4 dhe IOS9.0

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.