;

Drite Led RGB

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Drite Led RGB, drite kaq e vecante per te krijuar nje ambient specifik, te sinkronizuar ne menyre te perkryer me pamjet dhe tingujt ne ekranin e televizorit ose kompjuterit tuaj.Vjen me 12 modalitete te ndryshme dhe 16 milion ngjyra per t"ju pershtatur veprimtarise tuaj nderkohe qe jeni duke luajtur, duke pare filmin tuaj te preferuar, duke kenduar etj.Perfekte per tu vendosur horziontalisht ose vertikalisht ne kendin e televizorit tuaj, tavolinen e kompjuterit tuaj etj.Lidhet me Amazon Alexa dhe Google Assistant per te kontrolluar shiritat e drites RGB, ndezur/fikur, rregulluar ndriçimin ose ndryshimin e ngjyrave dhe modalitetet e skenes,
Sasia
Raporto

Kodi: #93159

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite Led RGB, drite kaq e vecante per te krijuar nje ambient specifik, te sinkronizuar ne menyre te perkryer me pamjet dhe tingujt ne ekranin e televizorit ose kompjuterit tuaj.Vjen me 12 modalitete te ndryshme dhe 16 milion ngjyra per t"ju pershtatur veprimtarise tuaj nderkohe qe jeni duke luajtur, duke pare filmin tuaj te preferuar, duke kenduar etj.Perfekte per tu vendosur horziontalisht ose vertikalisht ne kendin e televizorit tuaj, tavolinen e kompjuterit tuaj etj.Lidhet me Amazon Alexa dhe Google Assistant per te kontrolluar shiritat e drites RGB, ndezur/fikur, rregulluar ndriçimin ose ndryshimin e ngjyrave dhe modalitetet e skenes,

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.