;

Kamera Sigurie Tuya

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kamera sigurie Tuya, vjen me nje dizajn teper elegant, rezistent ndaj kushteve atmosferike, me sinjalizime te aktivizuara, levizje te zhurmes dhe vizion nate.Vjen e pajisur me nje lente prej xhami me korrigjim HDR dhe shtremberim, e cila mundeson pamje te qarte 1080P ultra HD dhe shikim me te gjere 166°.Funksionon gjithashtu dhe si zile inteligjente e cila mbeshtet levizjen, zbulimin e njerezve dhe percjell njoftimet ne kohe rekord ne telefonin tuaj. Distanca dhe ndjeshmeria e zbulimit: 3-5 metra
Sasia
Raporto

Kodi: #93152

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera sigurie Tuya, vjen me nje dizajn teper elegant, rezistent ndaj kushteve atmosferike, me sinjalizime te aktivizuara, levizje te zhurmes dhe vizion nate.Vjen e pajisur me nje lente prej xhami me korrigjim HDR dhe shtremberim, e cila mundeson pamje te qarte 1080P ultra HD dhe shikim me te gjere 166°.Funksionon gjithashtu dhe si zile inteligjente e cila mbeshtet levizjen, zbulimin e njerezve dhe percjell njoftimet ne kohe rekord ne telefonin tuaj. Distanca dhe ndjeshmeria e zbulimit: 3-5 metra

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.