;

Kellef Kundra Ujit

(0 Vleresime)

290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kellef kundra ujit per telefona, aksesor teper i nevojshem gjate veres. Zgjidhja qe ju duhet per te realizuar video dhe foto brenda ne uje nderkohe qe ju notoni. I pershtatshem per te gjithe telefonat, prej materiali rezistent dhe te qendrueshem.Perfekt per te realizuar foto deri ne 30 metra thellesi per rreth 30 minuta.
Sasia
Raporto

Kodi: #93120

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kasa

Kontakt

Shperndaje

Kellef kundra ujit per telefona, aksesor teper i nevojshem gjate veres. Zgjidhja qe ju duhet per te realizuar video dhe foto brenda ne uje nderkohe qe ju notoni. I pershtatshem per te gjithe telefonat, prej materiali rezistent dhe te qendrueshem.Perfekt per te realizuar foto deri ne 30 metra thellesi per rreth 30 minuta.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.