;

Prerese Karte Sim

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Prerese karte Sim 2 ne 1, pajisja qe ju nevojitet per prerjen e kartes tuaj mikro Sim dhe nano Sim, te pershtatshme per aparate te ndryshem celulare apo tablet si : Iphone 4,4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus dhe Samsung.
Sasia
Raporto

Kodi: #93103

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Prerese karte Sim 2 ne 1, pajisja qe ju nevojitet per prerjen e kartes tuaj mikro Sim dhe nano Sim, te pershtatshme per aparate te ndryshem celulare apo tablet si : Iphone 4,4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus dhe Samsung.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.