;

Kacavide Elektrike

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kacavide elektrike me drite Led dhe karikim USB, perbehet prej materiali aliazhi me dizajn te holle e teper praktik ne forme stilolapsi. Vjen me nje motor me performance te larte deri ne 200 shpejtesi dhe me marres fishek magnetik. Drita Led mundeson nje pamje me te qarte nderkohe qe ju punoni. Ne set perfshihen 14 modele te ndryshme kokash per kacaviden te cilat gjejne kryesisht perdorim per pajiset si konsolat e lojrave, orat, celularet, aparate fotografik etj.Mundeson rrotullim 360 grade te kokave te ndryshme per zberthimin apo mberthimin e vidave.Ne paketim perfshihen keto modele kokash: Gjashtekendor T6 / T5 / T4 / T3 / T2 ,Pentagrami 0.8, Trekendeshi 0.6, Phillips 2.0 / 1.5 / 1.2, Notch 2.0 / 1.5 Konveks 2.5, Karficat 0.8.
Sasia
Raporto

Kodi: #93096

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kacavide elektrike me drite Led dhe karikim USB, perbehet prej materiali aliazhi me dizajn te holle e teper praktik ne forme stilolapsi. Vjen me nje motor me performance te larte deri ne 200 shpejtesi dhe me marres fishek magnetik. Drita Led mundeson nje pamje me te qarte nderkohe qe ju punoni. Ne set perfshihen 14 modele te ndryshme kokash per kacaviden te cilat gjejne kryesisht perdorim per pajiset si konsolat e lojrave, orat, celularet, aparate fotografik etj.Mundeson rrotullim 360 grade te kokave te ndryshme per zberthimin apo mberthimin e vidave.Ne paketim perfshihen keto modele kokash: Gjashtekendor T6 / T5 / T4 / T3 / T2 ,Pentagrami 0.8, Trekendeshi 0.6, Phillips 2.0 / 1.5 / 1.2, Notch 2.0 / 1.5 Konveks 2.5, Karficat 0.8.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.