;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-296, dizajn elegant perfekt per tu marr kudo me vete. Suporton: Bluetooth V5.1, Radio FM, karte TF, USB, Hands-free Calling. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra Raporti volum/zhurme: 90dB Kapaciteti i baterise: 3.7 V rreth 500 mAh Fuqia e altoparlantit: 4/5 W x 1 Frekuenca: 120Hz-20KHz Koha e punes: 2 ore pa pushim Permasat: 50.7 x 120 x 62.8mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92698

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-296, dizajn elegant perfekt per tu marr kudo me vete. Suporton: Bluetooth V5.1, Radio FM, karte TF, USB, Hands-free Calling. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra Raporti volum/zhurme: 90dB Kapaciteti i baterise: 3.7 V rreth 500 mAh Fuqia e altoparlantit: 4/5 W x 1 Frekuenca: 120Hz-20KHz Koha e punes: 2 ore pa pushim Permasat: 50.7 x 120 x 62.8mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.