;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-625, Boksi perfekt per udhetimet tuaja me bas te fuqishem, drite Led dhe audio me cilesi te larte. Vjen me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Suporton: Bluetooth V5.0, USB,TF card, AUX. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Raporti volum/zhurme: 95db Fuqia: 10 W Frekuenca: 120Hz-20KHz Kapaciteti i baterise: 1200 mAh Permasat: 76 x 81 x117 mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92688

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-625, Boksi perfekt per udhetimet tuaja me bas te fuqishem, drite Led dhe audio me cilesi te larte. Vjen me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Suporton: Bluetooth V5.0, USB,TF card, AUX. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Raporti volum/zhurme: 95db Fuqia: 10 W Frekuenca: 120Hz-20KHz Kapaciteti i baterise: 1200 mAh Permasat: 76 x 81 x117 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.