;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-525, Boksi perfekt per udhetimet tuaja, vjen me dizajn sportiv teper te vecante. Me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Suporton: Bluetooth version 5.0,USB, 3.5mm Audio Line Input Playback (AUX), Hands-free Calling, Reading TF Card, FM Radio.Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Fuqia hyrese: 5 W Kapaciteti i baterise: 500 mAh Koha e karikimit: 1-2 ore Koha e punes: 4 ore Raporti volum/zhurme: 85dB Permasat: 70 x 70 x 118mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92684

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-525, Boksi perfekt per udhetimet tuaja, vjen me dizajn sportiv teper te vecante. Me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Suporton: Bluetooth version 5.0,USB, 3.5mm Audio Line Input Playback (AUX), Hands-free Calling, Reading TF Card, FM Radio.Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Fuqia hyrese: 5 W Kapaciteti i baterise: 500 mAh Koha e karikimit: 1-2 ore Koha e punes: 4 ore Raporti volum/zhurme: 85dB Permasat: 70 x 70 x 118mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.