;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-117, dizajn portabel perfekt per tu marr kudo me vete per tu argetuar me miqte dhe te afermit tuaj. I papershkrueshem nga uji dhe i pajisur me mikrofon te integruar. Suporton: Bluetooth V4.2, AUX, TF, Micro SD Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Tensioni i karikimit: 5V/500mA Koha e punes: 3 ore Raporti volum/zhurme: 90db Fuqia e altoparlantit: 10 W Frekuenca: 120 Hz ~ 20 KHz Permasat: 75.5 x 75.5 x 161.6mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92683

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-117, dizajn portabel perfekt per tu marr kudo me vete per tu argetuar me miqte dhe te afermit tuaj. I papershkrueshem nga uji dhe i pajisur me mikrofon te integruar. Suporton: Bluetooth V4.2, AUX, TF, Micro SD Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Tensioni i karikimit: 5V/500mA Koha e punes: 3 ore Raporti volum/zhurme: 90db Fuqia e altoparlantit: 10 W Frekuenca: 120 Hz ~ 20 KHz Permasat: 75.5 x 75.5 x 161.6mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.