;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-167, vjen me nje panel me drite Led shumengjyreshe e cila i jep ambientit tuaj pamje te vecante nderkohe qe degjoni muziken tuaj te preferuar.Rezistent ndaj ujit. Suporton: Bluetooth versioni 5.0, FM Radio, USB, AUX TF card Play. I pajisur me mikrofon i cili redukton nivelin e zhurmave dhe mund tju pergjigjeni telefonatave. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Koha e karikimit: 3-4 ore Koha e punes: 6 ore Fuqia e altoparlantit: 5W x 2 Raporti volum/zhurmë: > 90db Tensioni i brendshem: 3.7V Kapaciteti i baterise: 1200mAH
Sasia
Raporto

Kodi: #92677

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-167, vjen me nje panel me drite Led shumengjyreshe e cila i jep ambientit tuaj pamje te vecante nderkohe qe degjoni muziken tuaj te preferuar.Rezistent ndaj ujit. Suporton: Bluetooth versioni 5.0, FM Radio, USB, AUX TF card Play. I pajisur me mikrofon i cili redukton nivelin e zhurmave dhe mund tju pergjigjeni telefonatave. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Koha e karikimit: 3-4 ore Koha e punes: 6 ore Fuqia e altoparlantit: 5W x 2 Raporti volum/zhurmë: > 90db Tensioni i brendshem: 3.7V Kapaciteti i baterise: 1200mAH

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.