;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-196, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete, rezistent ndaj ujit.Tingull i qarte dhe dinamik. Suporton: Bluetooth, versionin V5.0; AUX, karta TF, Disk USD, FM Radio. Fuqia:10 W Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Koha e punes: 6-8 ore Ndjeshmeria: 90DB Tensioni i brendshem: 3.7 V Frekuenca: 150HZ-20KHZ Permasat: 110 x 90 x 90mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92666

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-196, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete, rezistent ndaj ujit.Tingull i qarte dhe dinamik. Suporton: Bluetooth, versionin V5.0; AUX, karta TF, Disk USD, FM Radio. Fuqia:10 W Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Koha e punes: 6-8 ore Ndjeshmeria: 90DB Tensioni i brendshem: 3.7 V Frekuenca: 150HZ-20KHZ Permasat: 110 x 90 x 90mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.