;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-288, per festat me miqte dhe te afermit tuaj, vjen me dizajn sportiv me drite Led perfekt per tu marr kudo me vete.I pajisur me mikrofon te integruar i cili redukton nivelin e zhurmave dhe mund tju pergjigjeni telefonatave. Lidhje me Bluetooth 5.0 ,Suporton USB, Aux, FM Radio dhe karten TF. Kapaciteti i baterise: 1800 mAh Ndjeshmeria: 90db Koha e karikimit: 3 ore Koha e punes: 6 ore Tensioni: 3.7V Fuqia: 10 W Permasat: 72 x 74.65 x 210.28mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92657

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-288, per festat me miqte dhe te afermit tuaj, vjen me dizajn sportiv me drite Led perfekt per tu marr kudo me vete.I pajisur me mikrofon te integruar i cili redukton nivelin e zhurmave dhe mund tju pergjigjeni telefonatave. Lidhje me Bluetooth 5.0 ,Suporton USB, Aux, FM Radio dhe karten TF. Kapaciteti i baterise: 1800 mAh Ndjeshmeria: 90db Koha e karikimit: 3 ore Koha e punes: 6 ore Tensioni: 3.7V Fuqia: 10 W Permasat: 72 x 74.65 x 210.28mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.