;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Modeli: TG-126, dizajn modern dhe elegant perfekt per tu marr kudo me vete, i papershkrueshem nga uji. Me mikrofon te integruar per tu pergjigjur telefonatave. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Suporton Bluetooth V5.0, USB, Aux dhe karten TF. Frekuenca: 100HZ-20KHZ Ndjeshmeria: 90dbTensioni i brendshem: 3.7 V Fuqia: 20W Koha e punes: 4-9 ore Koha e karikimit: 4 ore Permasat: 72 x 74.65 x 210.28mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92655

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Modeli: TG-126, dizajn modern dhe elegant perfekt per tu marr kudo me vete, i papershkrueshem nga uji. Me mikrofon te integruar per tu pergjigjur telefonatave. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Suporton Bluetooth V5.0, USB, Aux dhe karten TF. Frekuenca: 100HZ-20KHZ Ndjeshmeria: 90dbTensioni i brendshem: 3.7 V Fuqia: 20W Koha e punes: 4-9 ore Koha e karikimit: 4 ore Permasat: 72 x 74.65 x 210.28mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.