;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, vjen me nje dizajn teper elegant me panel drite Led dhe bass te fuqishem, i papershkrueshem nga uji. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Lidhja: Bluetooth 4.2, karte TF, AUX,USB. Koha e punes: 3 ore Raporti sinjal-zhurme: 80dB Tensioni i hyrjes: DC 5V 2A Fuqia e boksit: 5W x 2 Permasat: 178.7 x 72.9 x 72.6mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92654

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, vjen me nje dizajn teper elegant me panel drite Led dhe bass te fuqishem, i papershkrueshem nga uji. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Lidhja: Bluetooth 4.2, karte TF, AUX,USB. Koha e punes: 3 ore Raporti sinjal-zhurme: 80dB Tensioni i hyrjes: DC 5V 2A Fuqia e boksit: 5W x 2 Permasat: 178.7 x 72.9 x 72.6mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.