;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Modeli: TG-148, vjen me nje dizajn sportiv te cilin mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per sporte te brendshme apo te jashtme, gara, shetitje, kampe, festa, etj. Suporton: Bluetooth 5.0, karte TF, AUX, USB Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Koha e punes: 3 ore Raporti sinjal-zhurme: 90dB Altoparlanti: 5W x 2 Tensioni i hyrjes: DC 5V 2A Permasat: 210 x 69.8 x 63.8 mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92653

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Modeli: TG-148, vjen me nje dizajn sportiv te cilin mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per sporte te brendshme apo te jashtme, gara, shetitje, kampe, festa, etj. Suporton: Bluetooth 5.0, karte TF, AUX, USB Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Koha e punes: 3 ore Raporti sinjal-zhurme: 90dB Altoparlanti: 5W x 2 Tensioni i hyrjes: DC 5V 2A Permasat: 210 x 69.8 x 63.8 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.