;

Boks Muzike Me Bluetooth

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth 10 inch Modeli: BTS-1387, ideal per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj; Lidhet me bluetooth, kitare, mikrofon, AUX/USB/TF/DC5V.Vjen me panel te plote Led me drita cka e ben atmosferen e ambientit perreth edhe me te vecante. Me bateri litiumi 7.4 volt me kapacitet: 4500 mAh Bluetooth 5.1 Perfekt per karaoke dhe per te regjistruar zerin nderkohe qe ju kendoni.
Sasia
Raporto

Kodi: #92639

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth 10 inch Modeli: BTS-1387, ideal per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj; Lidhet me bluetooth, kitare, mikrofon, AUX/USB/TF/DC5V.Vjen me panel te plote Led me drita cka e ben atmosferen e ambientit perreth edhe me te vecante. Me bateri litiumi 7.4 volt me kapacitet: 4500 mAh Bluetooth 5.1 Perfekt per karaoke dhe per te regjistruar zerin nderkohe qe ju kendoni.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.