;

Peshore elektronike personale

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Peshore elektronike personale; Modeli: EC-2005D; Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj; Kapaciteti maksimal: 180 kg; Me ekran LCD per lehtesi ne lexim; Funksioni automatik zero dhe fikja automatike.
Sasia
Raporto

Kodi: #92580

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Peshore elektronike personale; Modeli: EC-2005D; Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj; Kapaciteti maksimal: 180 kg; Me ekran LCD per lehtesi ne lexim; Funksioni automatik zero dhe fikja automatike.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.