;

Dyshek per bebe

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Mikelino Gjendja: Ne Stok

  • Nese jeni duke kerkuar per lodra per bebe te porsalindura, ky dyshek eshte zgjedhja e duhur. Dysheku/qilimi siguron nje qender shume te mrekullueshme te aktiviteteve per foshnjen: 5 lodra te varura shumengjyreshe dhe pianoja me muzike argetuese do te stimulojne aftesite e degjimit dhe koordinimit fizik te foshnjes, i cili godet pianon ose kap lodrat me duar. Foshnjat kenaqen kur godasin dhe shkelmojne tastet e medha te pianos dhe degjojne melodi te bukura dhe drita te ndezura. Dysheku/qilimi eshte bere nga materiali i sigurt dhe miqesor ndaj lekures se femijeve. Foshnja juaj do te zhvilloje kureshtjen si dhe do te permiresojne aftesi si: degjimi, gjuajtja, kapja, goditja. Mund te perdoret per moshen 3 muajsh e siper. Dimensionet: 74 x 42 x 58cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nese jeni duke kerkuar per lodra per bebe te porsalindura, ky dyshek eshte zgjedhja e duhur. Dysheku/qilimi siguron nje qender shume te mrekullueshme te aktiviteteve per foshnjen: 5 lodra te varura shumengjyreshe dhe pianoja me muzike argetuese do te stimulojne aftesite e degjimit dhe koordinimit fizik te foshnjes, i cili godet pianon ose kap lodrat me duar. Foshnjat kenaqen kur godasin dhe shkelmojne tastet e medha te pianos dhe degjojne melodi te bukura dhe drita te ndezura. Dysheku/qilimi eshte bere nga materiali i sigurt dhe miqesor ndaj lekures se femijeve. Foshnja juaj do te zhvilloje kureshtjen si dhe do te permiresojne aftesi si: degjimi, gjuajtja, kapja, goditja. Mund te perdoret per moshen 3 muajsh e siper. Dimensionet: 74 x 42 x 58cm

Mikelino

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.