;

Skanues Barkodesh

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Lexues barkodesh OCOM, Modeli: OCBS-L017, Me lazer dhe aftesi te larte njohjeje, perfekt per te skanuar dhe deshifruar barkodet lineare njedimensionale 1D. Realizon 200 skanime per sekond.Aftesi te shkelqyeshme deshifrimi per barkodet e ndryshem edhe ato me cilesi te dobet, Ideal per perdorim ne cdo biznes i cili lehteson identifikimin e produkteve si magazina, supermarkete, dyqane etj Sistemi operativ: Windows, Mac dhe Linux Thellesia e skanimit: 2-9cm Permasat: 150mm x 70mm x 95mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92562

Kategori:Elektronika, It, Skaner

Kontakt

Shperndaje

Lexues barkodesh OCOM, Modeli: OCBS-L017, Me lazer dhe aftesi te larte njohjeje, perfekt per te skanuar dhe deshifruar barkodet lineare njedimensionale 1D. Realizon 200 skanime per sekond.Aftesi te shkelqyeshme deshifrimi per barkodet e ndryshem edhe ato me cilesi te dobet, Ideal per perdorim ne cdo biznes i cili lehteson identifikimin e produkteve si magazina, supermarkete, dyqane etj Sistemi operativ: Windows, Mac dhe Linux Thellesia e skanimit: 2-9cm Permasat: 150mm x 70mm x 95mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.