;

Drite LED

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Drite Led inteligjente, zgjedhja ideale per ti dhene ngjyre shtepise tuaj te cilen mund ta kontrolloni teper lehtesisht nepermjet telefonit duke ndryshuar temperaturen e ngjyrave, ndricimin apo kohen e fikjes se llampes tuaj smart. Temperatura e ngjyrave: 1700-6500K Fuqia e llambes: 9W Tensioni i hyrjes: AC 220-240, 50 / 60Hz Fluksi ndriçues: 950 Im Lageshtia e funksionimit: 5-95% Frekuenca: 2412–2472 MHz Permasat: f55 × 120 mm E pershtatshme per pajisje Android 4.4, iOS 9.0, Funksionon nepermjet Google Assistant dhe Amazon Alexa.
Sasia
Raporto

Kodi: #92561

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite Led inteligjente, zgjedhja ideale per ti dhene ngjyre shtepise tuaj te cilen mund ta kontrolloni teper lehtesisht nepermjet telefonit duke ndryshuar temperaturen e ngjyrave, ndricimin apo kohen e fikjes se llampes tuaj smart. Temperatura e ngjyrave: 1700-6500K Fuqia e llambes: 9W Tensioni i hyrjes: AC 220-240, 50 / 60Hz Fluksi ndriçues: 950 Im Lageshtia e funksionimit: 5-95% Frekuenca: 2412–2472 MHz Permasat: f55 × 120 mm E pershtatshme per pajisje Android 4.4, iOS 9.0, Funksionon nepermjet Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.