;

Peshore elektronike personale

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Peshore elektronike personale; Modeli: EC-2020C; Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj; Me nje dizajn te bukur ne 3 versione ngjyrash; Kapaciteti maksimal: 180 kg; Me ekran LCD per lehtesi ne lexim; Fikje/ndezje automatike; Funksionon me 2 bateri te tipit AAA; Permasat: 28 x 28 x 3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #92559

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore elektronike personale; Modeli: EC-2020C; Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj; Me nje dizajn te bukur ne 3 versione ngjyrash; Kapaciteti maksimal: 180 kg; Me ekran LCD per lehtesi ne lexim; Fikje/ndezje automatike; Funksionon me 2 bateri te tipit AAA; Permasat: 28 x 28 x 3 cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.