;

Cante Per Monopatine

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Cante per monopatine, vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te zeze me detaje te kuqe, prej materiali te papershkrueshem nga uji e cila bllokon gjithashtu rrezet UV nga mjedisi i jashtem duke ruajtur ne kete menyre sendet tuaja personale pavaresisht kushteve te jashtme atmosferike.Mund ta vendosni ne pjesen e parme te monopatines apo bicikletes tuaj fale dy rripave me kapese. Perfekte per te marr me vete power bank-un tuaj , kamera, smartphone etj. Perfekte per tu marr ne aktivitete te ndryshme sportive, kamping, ciklizem, ecje etj Permasat: 27 x 16.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cante per monopatine, vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te zeze me detaje te kuqe, prej materiali te papershkrueshem nga uji e cila bllokon gjithashtu rrezet UV nga mjedisi i jashtem duke ruajtur ne kete menyre sendet tuaja personale pavaresisht kushteve te jashtme atmosferike.Mund ta vendosni ne pjesen e parme te monopatines apo bicikletes tuaj fale dy rripave me kapese. Perfekte per te marr me vete power bank-un tuaj , kamera, smartphone etj. Perfekte per tu marr ne aktivitete te ndryshme sportive, kamping, ciklizem, ecje etj Permasat: 27 x 16.5cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.