;

Kamera sigurie

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Kamera sigurie; Kamere ne trajte llambe për ambiente të jashtme dhe të brendshme; Përdorni bazën e zakonshme të llambës për të instaluar kamerën e llambës ashtu si zëvendësoni llambat e zakonshme; Skanimi i kodit QR brenda 2-3 minutave dhe më pas vendosja e tij, e përputhshme me rrjetin WIFI 2,4 GHZ; Gjurmimi automatik 360 gradë me lëvizje automatike të ndjeshme brenda/jashtë; Memorie e integruar 32 GB: 24 orë regjistrim i pandërprerë mund të regjistrohet për 6 ditë pa humbur asnjë detaj, regjistrim dinamik i shënuar me të kuqe, më i përshtatshëm dhe më i shpejtë për të parë regjistrimin; Pikseli i kamerës së llambës është deri në 1080P dhe shikimi i natës përdor teknologjinë më të fundit të burimit të dyfishtë të dritës; I papërshkueshëm nga uji.
Sasia
Raporto

Kodi: #92539

Kategori:Elektronika, Foto & video, Kamera

Kontakt

Shperndaje

Kamera sigurie; Kamere ne trajte llambe për ambiente të jashtme dhe të brendshme; Përdorni bazën e zakonshme të llambës për të instaluar kamerën e llambës ashtu si zëvendësoni llambat e zakonshme; Skanimi i kodit QR brenda 2-3 minutave dhe më pas vendosja e tij, e përputhshme me rrjetin WIFI 2,4 GHZ; Gjurmimi automatik 360 gradë me lëvizje automatike të ndjeshme brenda/jashtë; Memorie e integruar 32 GB: 24 orë regjistrim i pandërprerë mund të regjistrohet për 6 ditë pa humbur asnjë detaj, regjistrim dinamik i shënuar me të kuqe, më i përshtatshëm dhe më i shpejtë për të parë regjistrimin; Pikseli i kamerës së llambës është deri në 1080P dhe shikimi i natës përdor teknologjinë më të fundit të burimit të dyfishtë të dritës; I papërshkueshëm nga uji.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.