;

Peshqir Mikorfiber Per Floket

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Peshqir mikrofiber per floket, per tharje perfekte dhe natyrale te flokeve pa i demtuar floket tuaj dhe pa tharese te nxehte. Material i bute mikrofiber dhe teper praktik per tu marr me vete kudo qe levizni apo udhetoni.I disponueshem ne ngjyre roze, lejla, bojeqielli.
Sasia
Raporto

Kodi: #92538

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Peshqir mikrofiber per floket, per tharje perfekte dhe natyrale te flokeve pa i demtuar floket tuaj dhe pa tharese te nxehte. Material i bute mikrofiber dhe teper praktik per tu marr me vete kudo qe levizni apo udhetoni.I disponueshem ne ngjyre roze, lejla, bojeqielli.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.