;

Kamera Endoskopike 3 ne 1

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Fishe kamera 3 ne 1; Modeli:Y101; Kjo fishe kombinon 3 lloje kokash në 1, për Type-C, Telefon Android dhe USB ; Nuk ka nevojë për kabllo shtesë konvertuese, përdorim fleksibël për pajisje të ndryshme; E pajisur me kamere me cilësi të lartë dhe përputhshmëri të gjerë, e cila shqaf pamjen live ne pajisjen qe e keni lidhur . Me kokë mini-kamere me 8 drita LED të rregullueshme, kamerë HD me funksion shikimin e videos në kohë reale, regjistrimin e videos dhe kapjes së fotografive, e cila është mjeti më i mirë për inspektimin e atyre që janë të vështira për t'u arritur ose të vështira për t'u parë nga syri jone. E papërshkueshme nga uji me diametër 0,33 inç; Përdorimi i kameras behet i mundur dhe në kushte të errëta ose me dritë të ulët. Gjen perdorim kudo mund tju duhet qofte per arsye argetimi apo per te zbuluar probleme te ndryshme aty ku syri. Mund ta perdorni ne shtepi, per te pare ngushtica te ndryshme, tubat e lavaminit apo kondicionerit, ne brendesi te makinave apo pajisjve te ndryshme etj. Gjatesia e kabullit 5 meter.
Sasia
Raporto

Kodi: #92533

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fishe kamera 3 ne 1; Modeli:Y101; Kjo fishe kombinon 3 lloje kokash në 1, për Type-C, Telefon Android dhe USB ; Nuk ka nevojë për kabllo shtesë konvertuese, përdorim fleksibël për pajisje të ndryshme; E pajisur me kamere me cilësi të lartë dhe përputhshmëri të gjerë, e cila shqaf pamjen live ne pajisjen qe e keni lidhur . Me kokë mini-kamere me 8 drita LED të rregullueshme, kamerë HD me funksion shikimin e videos në kohë reale, regjistrimin e videos dhe kapjes së fotografive, e cila është mjeti më i mirë për inspektimin e atyre që janë të vështira për t'u arritur ose të vështira për t'u parë nga syri jone. E papërshkueshme nga uji me diametër 0,33 inç; Përdorimi i kameras behet i mundur dhe në kushte të errëta ose me dritë të ulët. Gjen perdorim kudo mund tju duhet qofte per arsye argetimi apo per te zbuluar probleme te ndryshme aty ku syri. Mund ta perdorni ne shtepi, per te pare ngushtica te ndryshme, tubat e lavaminit apo kondicionerit, ne brendesi te makinave apo pajisjve te ndryshme etj. Gjatesia e kabullit 5 meter.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.