;

Mini kamera

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mini kamera; Kamer ne version mini ne trajte USB-je, e vogel pa tel; Me pjesen e kokes te levizshme per ta fokusuar pamjen qe ju deshironi te mbani ne vezhgim; Me kend te gjerë 170°/120° dhe lente PVC; Rezolucioni: 1080P; Gama e regjistrimit: 5 meter katror.
Sasia
Raporto

Kodi: #92523

Kategori:Elektronika, Foto & video, Kamera

Kontakt

Shperndaje

Mini kamera; Kamer ne version mini ne trajte USB-je, e vogel pa tel; Me pjesen e kokes te levizshme per ta fokusuar pamjen qe ju deshironi te mbani ne vezhgim; Me kend te gjerë 170°/120° dhe lente PVC; Rezolucioni: 1080P; Gama e regjistrimit: 5 meter katror.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.