;

Mbajtese metalike per gota

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese metalike per gota; Mbajtese metalike gold per gota dhe filxhane; Mund te mbaje deri ne 6 cope; Me doreze mbajtese per me shume lehtesi; Pjesa e poshtme eshte e qëndrueshme, projektuar që të përballojë një forcë të barabartë; Vjen me pjatë të bardhë, e lehtë për t'u pastruar; Me permasa afersisht 19,5 x 19,5 x 24 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese metalike per gota; Mbajtese metalike gold per gota dhe filxhane; Mund te mbaje deri ne 6 cope; Me doreze mbajtese per me shume lehtesi; Pjesa e poshtme eshte e qëndrueshme, projektuar që të përballojë një forcë të barabartë; Vjen me pjatë të bardhë, e lehtë për t'u pastruar; Me permasa afersisht 19,5 x 19,5 x 24 cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.