;

Loder Robot Transformues

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Loder robot transformues, kaq i vecante dhe argetues per femijen tuaj. Transformohet teper lehtesisht ne nje piste parkimi makinash, i pajisur me 4 garazhe dhe 6 makina. Permasat kur eshte i mbyllur ne forme valixheje si maske superheroi: 30-23-22 cm Permasat kur transformohet: 49-40-25 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92498

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Loder robot transformues, kaq i vecante dhe argetues per femijen tuaj. Transformohet teper lehtesisht ne nje piste parkimi makinash, i pajisur me 4 garazhe dhe 6 makina. Permasat kur eshte i mbyllur ne forme valixheje si maske superheroi: 30-23-22 cm Permasat kur transformohet: 49-40-25 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.