;

Piano Me Mikrofon Per Femije

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Piano Loder per femije. E pajisur me fishe per ta lidhur me telefon, ulese dhe mikrofon. Loder e cila pervec argetimit sherben edhe per formim te hershem te femijes, zhvillimi i ritmit te femijeve dhe kultivimi i interesit për muzike. Material me cilesi shume te larte dhe jo i demshem per mjedisin. Kjo piano ka 31 çelesa bardh e zi, 8 instrumente goditjeje, 3 menyra mesimore, 4 instrumente muzikore, 4 stile shoqerimi si dhe 22 kenge demo. Gjithashtu me funksion te regjistrimit te muzikes dhe me pas degjimi i saj. Efekt me drita shumëngjyreshe. Dizajn i thjeshte dhe shume i bukur ne ngjyre roze ose te zeze, dhurata perfekte per femije. Montohet shume thjeshte. Permasat si ne foto. Per femije 3+ vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #92456

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Piano Loder per femije. E pajisur me fishe per ta lidhur me telefon, ulese dhe mikrofon. Loder e cila pervec argetimit sherben edhe per formim te hershem te femijes, zhvillimi i ritmit te femijeve dhe kultivimi i interesit për muzike. Material me cilesi shume te larte dhe jo i demshem per mjedisin. Kjo piano ka 31 çelesa bardh e zi, 8 instrumente goditjeje, 3 menyra mesimore, 4 instrumente muzikore, 4 stile shoqerimi si dhe 22 kenge demo. Gjithashtu me funksion te regjistrimit te muzikes dhe me pas degjimi i saj. Efekt me drita shumëngjyreshe. Dizajn i thjeshte dhe shume i bukur ne ngjyre roze ose te zeze, dhurata perfekte per femije. Montohet shume thjeshte. Permasat si ne foto. Per femije 3+ vjec.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.