;

Cigare Elektronike Adada

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Adada A8, vjen me shije te ndryshme dhe teper te shijshme: shalqi, pjeshke, qershi, miks frutash, lychee. Mundeson 1200 thithje. Kapaciteti mbajtes i lengut: 4ml Kapaciteti i baterise: 650mAh Permasat: 21 x 110mm Material cilesor prej metali me dizajn ergonomik e te vecante.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Adada A8, vjen me shije te ndryshme dhe teper te shijshme: shalqi, pjeshke, qershi, miks frutash, lychee. Mundeson 1200 thithje. Kapaciteti mbajtes i lengut: 4ml Kapaciteti i baterise: 650mAh Permasat: 21 x 110mm Material cilesor prej metali me dizajn ergonomik e te vecante.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.