;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth, Vijne me nje dizajn kaq te bukur dhe cilesor ne ngjyre gri me personazhin me te dashur Mickey Mouse, gjithashtu dhe te palosshem. Jane te perbera nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod. Te projektuara per te leshuar tingull te paster dhe te percjellin emocion nderkohe qe degjoni muzike apo luani. Koha e degjimit deri ne 40 ore. Te pajisura me cip Apple W1 dhe bluetooth te klasit te pare. Karikim i shpejte Fast Fuel, 5 minuta karikim japin 3 ore loje. Konfigurohen teper lehte dhe shpejte, majfton te mbani Iphone tuaj afer dhe me pas do te lidhen menjehere me Apple Watch, iPad, Mac tuaj etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #89026

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth, Vijne me nje dizajn kaq te bukur dhe cilesor ne ngjyre gri me personazhin me te dashur Mickey Mouse, gjithashtu dhe te palosshem. Jane te perbera nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod. Te projektuara per te leshuar tingull te paster dhe te percjellin emocion nderkohe qe degjoni muzike apo luani. Koha e degjimit deri ne 40 ore. Te pajisura me cip Apple W1 dhe bluetooth te klasit te pare. Karikim i shpejte Fast Fuel, 5 minuta karikim japin 3 ore loje. Konfigurohen teper lehte dhe shpejte, majfton te mbani Iphone tuaj afer dhe me pas do te lidhen menjehere me Apple Watch, iPad, Mac tuaj etj.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.