;

TV Led Xiaomi Mi

(0 Vleresime)

29,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Televizor i markes Xiaomi Mi, vjen me nje dizajn teper elegant dhe kornize te holle. Ekran Led me permase 32 inch, Me rezolucion HD: 1,366 x 768 pixels Audio e paster, volumi i larte dhe cilesi shume e mire e zerit. RAM: 1.5 GB,Memorie: 8 GB Bluetooth 5.0; Wi-Fi 2.4GHz/5GHz; HDMI x 3; USB 2.0 x 2 Fuqia: 95 W Tensioni: 100-240 V ~ 50/60 Hz Permasat: 73.3 x 18 x 47.9Cm Garancia: 24 muaj
Sasia
Raporto

Kodi: #89024

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

Televizor i markes Xiaomi Mi, vjen me nje dizajn teper elegant dhe kornize te holle. Ekran Led me permase 32 inch, Me rezolucion HD: 1,366 x 768 pixels Audio e paster, volumi i larte dhe cilesi shume e mire e zerit. RAM: 1.5 GB,Memorie: 8 GB Bluetooth 5.0; Wi-Fi 2.4GHz/5GHz; HDMI x 3; USB 2.0 x 2 Fuqia: 95 W Tensioni: 100-240 V ~ 50/60 Hz Permasat: 73.3 x 18 x 47.9Cm Garancia: 24 muaj

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.