;

TV Led Xiaomi Mi

(0 Vleresime)

74,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Televizor i markes Xiaomi Mi vjen me nje dizajn teper elegant dhe kornize te holle. Ekran Led me permasa 55 inch, Me rezolucion HD: 3,840 x 2,160 pixels Audio e paster, volumi i larte dhe cilesi shume e mire e zerit. Sistem i thjeshte me Audio 10 W + 10 W, RAM: 2GB, Bluetooth 5.0; Wi-Fi 2.4GHz/5GHz; HDMI x 3; Fuqia: 150W Tensioni: 100-240V ~ 50/60Hz Permasat: 123.49 x 28.53 x 78.22Cm Garancia: 24 muaj
Sasia
Raporto

Kodi: #89022

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

Televizor i markes Xiaomi Mi vjen me nje dizajn teper elegant dhe kornize te holle. Ekran Led me permasa 55 inch, Me rezolucion HD: 3,840 x 2,160 pixels Audio e paster, volumi i larte dhe cilesi shume e mire e zerit. Sistem i thjeshte me Audio 10 W + 10 W, RAM: 2GB, Bluetooth 5.0; Wi-Fi 2.4GHz/5GHz; HDMI x 3; Fuqia: 150W Tensioni: 100-240V ~ 50/60Hz Permasat: 123.49 x 28.53 x 78.22Cm Garancia: 24 muaj

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.