;

Monitor Per Makine

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Monitor per makinen tuaj, me prekje me madhesi 8 inch, Mundeson lidhje me Bluetooth me paisjet elektronike, me vend edhe per te karikuar telefonin, Ju lejon te degjoni muzike duke u argetuar gjate udhetimeve tuaja, Suporton radio FM dhe karte TF, Me 2 porta per USB, Fuqia: 4 x 52W.
Sasia
Raporto

Kodi: #88981

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Monitor per makinen tuaj, me prekje me madhesi 8 inch, Mundeson lidhje me Bluetooth me paisjet elektronike, me vend edhe per te karikuar telefonin, Ju lejon te degjoni muzike duke u argetuar gjate udhetimeve tuaja, Suporton radio FM dhe karte TF, Me 2 porta per USB, Fuqia: 4 x 52W.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.