;

Tastiere Per Kompjuter

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere per kompjuter Modeli: KR-90, Vjen me nje dizajn teper ergonomik ne ngjyre te zeze me 12 tasta funksionale te cilat ofrojne kontrolle te multimedias dhe internetit etj. Gjatesia e fishes USB: 150 cm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Permasat: 456 x 134 x 25 mm Teper praktike dhe shume e thjeshte per tu perdorur.
Sasia
Raporto

Kodi: #88974

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere per kompjuter Modeli: KR-90, Vjen me nje dizajn teper ergonomik ne ngjyre te zeze me 12 tasta funksionale te cilat ofrojne kontrolle te multimedias dhe internetit etj. Gjatesia e fishes USB: 150 cm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Permasat: 456 x 134 x 25 mm Teper praktike dhe shume e thjeshte per tu perdorur.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.