;

Tastiere Per Kompjuter

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere per kompjuter Atech Modeli: KBS-29, vjen ne ngjyre te zeze me dizajn teper klasik, rezistente ndaj ujit, e ideuar me tastat kryesore te tastieres ne formen e shkronjes A, ideale per njerezit mengjarashe te cileve ju siguron mbeshtetje ne menyre qe perdoruesit te mos i duhet te perkule kyçet e dores per te shkruar duke shkaktuar dhimbje dhe lodhje. Gjithashtu vjen me tastat e numrave ne anen e majte. E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Tensioni: 5 V / 30 mA Gjatesia e kabllit: 150 cm Permasat: 479 x 205 x 31 mm
Sasia
Raporto

Kodi: #88972

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Tastiere per kompjuter Atech Modeli: KBS-29, vjen ne ngjyre te zeze me dizajn teper klasik, rezistente ndaj ujit, e ideuar me tastat kryesore te tastieres ne formen e shkronjes A, ideale per njerezit mengjarashe te cileve ju siguron mbeshtetje ne menyre qe perdoruesit te mos i duhet te perkule kyçet e dores per te shkruar duke shkaktuar dhimbje dhe lodhje. Gjithashtu vjen me tastat e numrave ne anen e majte. E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Tensioni: 5 V / 30 mA Gjatesia e kabllit: 150 cm Permasat: 479 x 205 x 31 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.