;

Tastier Dhe Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastier dhe maus me Wireless Modeli: FSTYLER FG1112S, vijne ne ngjyre te zeze me Lidhje wireless: 2.4GHz, Fuqia: 3 V / 2 mA, Tastiera funksionon me: 2 bateri te tipit AAA . Ka 12 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle te multimedias, internetit, email etj. Mausi eshte me sensor optik:1200 DPI , me tre butona funksional, Funksionon me 1 bateri te tipit AA , Usb e cila lidh njekohesisht mausin me tastieren tuaj. Te pershtatshme per: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
Sasia
Raporto

Kodi: #88970

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastier dhe maus me Wireless Modeli: FSTYLER FG1112S, vijne ne ngjyre te zeze me Lidhje wireless: 2.4GHz, Fuqia: 3 V / 2 mA, Tastiera funksionon me: 2 bateri te tipit AAA . Ka 12 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle te multimedias, internetit, email etj. Mausi eshte me sensor optik:1200 DPI , me tre butona funksional, Funksionon me 1 bateri te tipit AA , Usb e cila lidh njekohesisht mausin me tastieren tuaj. Te pershtatshme per: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.