;

Tastier Dhe Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere dhe maus me Wireless Modeli: Atech 3000N, Vijne ne ngjyre te zeze me Lidhje wireless: 2.4GHz,Fuqia: 3 V / 2 mA Tastiera funksionon me 2 bateri te tipit AAA Permasat e tastieres: 454 x 153 x 30 mm Mausi eshte me sensor optik: 1200 DPI, Funksionon me 1 bateri te tipit AA Permasat: 107 x 60 x 38 mm Te pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Te dy aksesoret jane shume praktik dhe komode ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #88969

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere dhe maus me Wireless Modeli: Atech 3000N, Vijne ne ngjyre te zeze me Lidhje wireless: 2.4GHz,Fuqia: 3 V / 2 mA Tastiera funksionon me 2 bateri te tipit AAA Permasat e tastieres: 454 x 153 x 30 mm Mausi eshte me sensor optik: 1200 DPI, Funksionon me 1 bateri te tipit AA Permasat: 107 x 60 x 38 mm Te pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Te dy aksesoret jane shume praktik dhe komode ne perdorim.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.