;

Tastiere Per Kompjuter

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere per kompjuter A4tech Modeli: Fstyler FK10, vjen ne ngjyre te zeze me 12 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle te multimedias dhe internetit me prekjen e nje butoni me tastet FN + F1-F12. Perfekte per te luajtur, punuar ne zyra apo shkolla. Fuqia: 5 V / 100 mA Gjatesia e fishes USB: 150 cm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 Permasat: 456 x 156 x 24 mm Teper praktik dhe shume e thjeshte per tu perdorur.
Sasia
Raporto

Kodi: #88968

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere per kompjuter A4tech Modeli: Fstyler FK10, vjen ne ngjyre te zeze me 12 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle te multimedias dhe internetit me prekjen e nje butoni me tastet FN + F1-F12. Perfekte per te luajtur, punuar ne zyra apo shkolla. Fuqia: 5 V / 100 mA Gjatesia e fishes USB: 150 cm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 Permasat: 456 x 156 x 24 mm Teper praktik dhe shume e thjeshte per tu perdorur.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.