;

Tastiere Per Kompjuter

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere per kompjuter A4tech Modeli: Fstyler FK10, vjen ne ngjyre te zeze me 12 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle multimediale per muzike dhe video, kerkim, email etj nepermjet FN +. Perfekte per te luajtur, punuar ne zyra apo shkolla. Gjatesia e fishes USB: 150 cm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Permasat: 456 x 156 x 24 mm
Sasia
Raporto

Kodi: #88967

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere per kompjuter A4tech Modeli: Fstyler FK10, vjen ne ngjyre te zeze me 12 tasta funksionale te cilet ofrojne kontrolle multimediale per muzike dhe video, kerkim, email etj nepermjet FN +. Perfekte per te luajtur, punuar ne zyra apo shkolla. Gjatesia e fishes USB: 150 cm E pershtatshme per: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Permasat: 456 x 156 x 24 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.