;

Radio FM AM SW1-6

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Radio portative Modeli: KTF-1641, perfekt per tu marr kudo me vete ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera. Dizajn teper praktik dhe profesional, lidhet me Bluetooth, Me altoparlant teper cilesor qe leshon ze te larte. Me porte per karte TF, AM, FM Permasat: 140 x 120 x 110 mm
Sasia
Raporto

Kodi: #88964

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Radio portative Modeli: KTF-1641, perfekt per tu marr kudo me vete ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera. Dizajn teper praktik dhe profesional, lidhet me Bluetooth, Me altoparlant teper cilesor qe leshon ze te larte. Me porte per karte TF, AM, FM Permasat: 140 x 120 x 110 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.