;

Radio FM AM SW1-6

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Radio portative Modeli: KTF-1648, vjen me dizajn me drita shumengjyreshe dhe teper paktik. Lidhet me Bluetooth, USB, hyrje ndihmese dhe ka vend per karte memorie. Vjen ne dy ngjyra kafe dhe te kuqe. FM: 87-108 MHz AM: 530-1600 KHz SW: 5.6-22.0 MHz Altoparlanti: 3w 4Ohms 3.5 inç Fuqia: 3w Tensioni: 110 dhe 220V Permasat: 19 x 16cm
Sasia
Raporto

Kodi: #88959

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Radio portative Modeli: KTF-1648, vjen me dizajn me drita shumengjyreshe dhe teper paktik. Lidhet me Bluetooth, USB, hyrje ndihmese dhe ka vend per karte memorie. Vjen ne dy ngjyra kafe dhe te kuqe. FM: 87-108 MHz AM: 530-1600 KHz SW: 5.6-22.0 MHz Altoparlanti: 3w 4Ohms 3.5 inç Fuqia: 3w Tensioni: 110 dhe 220V Permasat: 19 x 16cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.